Touché by Flavien, Hair and Skin Oil Serum

Touche by Flavien Hair and Skin Oil Serum copyolejowe serum do włosów i ciała

ok. 80 zł za 15 ml

Serum do włosów ma w swoim składzie (nie w kolejności):

– olej z opuncji figowej,
– olej neem, z miodli indyjskiej,
– olej amla, z liściokwiatu garbnikowego,
– olej sezamowy,
– olej imbirowy,
– olejowa witamina E.

Kluczowym składnikiem serum do włosów Touché by Flavien jest olej z gruszki kolczastej, czyli mówiąc innymi słowy z opuncji. To bardzo cenny przeciwutleniacz, którego właściwości odmładzające i przeciwzapalne świetnie sprawdzają się na włosach odmładzając komórki. On też wpływa na regulowanie poziomu nawilżenia włosów. Pozostałe składniki pomagają zapobiegać suchości i swędzeniu skóry, wzmacniają włosy, nadają jedwabistego połysku i miękkości, redukują problem przedwczesnego siwienia lub łysienia, a nawet wspomagają w leczeniu łuszczycy i egzemy.

Regularne stosowanie serum do włosów i ciała Touché by Flavien pobudza wzrost włosów i świetnie odżywia poprawiając mikrokrążenie skórne.

Olejowe serum do włosów Flavien jest wystarczająco lekkie, aby nie obciążać włosów, ale jednocześnie na tyle treściwe, żeby zapewniać perfekcyjne nawilżenie i właściwości odżywiające. Formuła Hair and Skin Oil Serum zapewnia przyjemną aplikację, ale też bardzo silne działanie. Wystarczy tylko kilka kropli, aby pokryć całą głowę i włosy, jednak trzeba przyznać, że kilkanaście mililitrów (nawet przy dozowaniu pipetą) nie starczy na długo, jeśli chcemy serum do włosów stosować każdego dnia. Z tego samego względu cena mogłaby być nieco niższa.

Co zachęca do zakupu?

kompleksowe działanie, potwierdzona skuteczność, lekka formuła, dozownik w formie pipety, zestaw naturalnych składników

Co zniechęca do kupna?

średnia wydajność, małe opakowanie, cena