Kedma, Mineral Hair Serum

Kedma Mineral Hair Serummineralne serum do włosów

ok. 800 zł za 50 ml

Serum do włosów ma w swoim składzie (w kolejności):

– woda demineralizowana,
– trzy silikony (rozpuszczalne i nie),
– olej arganowy,
– prowitamina B5,
– minerały z Morza Martwego.

Kedma oferuje serum do włosów na bazie olejków mineralnych przeznaczone do regeneracji i wzmocnienia włosów przesuszonych i zniszczonych. Oprócz oleju arganowego (bazy produktu) i odżywczej prowitaminy B5, w Mineral Hair Serum znajdziemy dodatkowe składniki aktywne, minerały z Morza Martwego, które wnikają w głąb włókien. Serum do włosów Kedma ochrania przed wysuszeniem, zanieczyszczeniami, wysoką temperaturą i zabiegami chemicznymi. Kosmetyk zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu, a także znacznie ułatwia rozczesywanie i stylizację włosów, bo nadaje im miękkości i zdrowego blasku.

Mineralne serum do włosów Kedma stosuje się podobnie jak oleje do włosów.

Kilka kropli preparatu wciera się w wilgotne włosy po umyciu, pamiętając o równomiernym rozprowadzaniu od nasad po końce. Wydajność i formuła jest bardzo dobra, chociaż szkoda, że Mineral Hair Serum Kedma nie można stosować na suche włosy. Obciąża nakładane na sucho oraz aplikowane na skórę głowy i włosy u nasady. Tę niedogodność rekompensuje bardzo przyjemny zapach utrzymujący się na włosach. Serum do włosów zachowuje świeżość przez 12 miesięcy od momentu otwarcia.

Co zachęca do zakupu?

naturalny skład z olejem arganowym, skuteczność, bardzo dobra wydajność, przyjemna formuła, długotrwały i przyjemny zapach, zachowuje przydatność przez rok od otwarcia

Co zniechęca do kupna?

bardzo wysoka cena, możliwość stosowania wyłącznie na wilgotne włosy, może obciążać, zawiera silikony