Kérastase, Initialiste Advanced Scalp and Hair Concentrate

Initialiste Advanced Scalp and Hair Concentrateserum aktywujące piękno włosów

ok. 160 zł za 60 ml

Serum do włosów ma w swoim składzie (w kolejności):

– macierzyste komórki roślinne,
– Gluco-Lipid GL,
– ceramidy,
– polifenole.

Kérastase w kolekcji kosmetyków do pielęgnacji włosów Initialiste ma również regenerujące serum do włosów. Serum stanowi uzupełnienie stopniowej pielęgnacji w 3 gestach. Produkt łączy w sobie biokomórki macierzyste z ceramidami – ten Kompleks Regeneracyjny daje włosom silny impuls do wzrostu i wzmocnienia. Formuła serum do włosów Initialiste Advanced Scalp and Hair Concentrate została opracowana w taki sposób, aby pielęgnację i regenerację włosów zaczynać u źródła, czyli w obrębie skóry głowy i cebulek włosów. Kosmetyk zapewnia wzrost mocniejszych, grubszych, bardziej miękkich i błyszczących włosów.

Serum do włosów Initialiste to również przyjemność aplikacji, którą uzyskano za sprawą odpowiednio dobranego zapachu i starannie opracowanej formuły. Konsystencja kosmetyku pozwala na bezproblemowe nakładanie, bo serum na włosach nie pozostaje długo wchłaniając się natychmiastowo. Poręczna pipeta znacznie ułatwia zadanie, chociaż wcale nie polepsza wydajności. Serum do włosów Kérastase Initialiste można zaliczyć do produktów średnio wydajnych, które mogłyby służyć nieco dłużej.

Co zachęca do zakupu?

zaawansowana technologia, skuteczność, komórki macierzyste pochodzenia roślinnego, kompleksowe działanie na włosy, delikatny zapach, odpowiednia konsystencja, precyzyjna pipeta

Co zniechęca do kupna?

cena, średnia wydajność