Less Is More, Rose Serum

Less Is More Rose Serumróżane serum odżywcze do włosów
ok. 140 zł za 30 ml

Serum do włosów ma w swoim składzie (w kolejności):

– olej z pestek moreli,
– olej jojoba,
– olej kokosowy,
– ekstrakt z nasion róży,
– witamina E,
– olej z dzikiej róży.

Serum do włosów Less Is More opiera się wyłącznie na naturalnych, organicznych składnikach, które pozyskiwane są z ekologicznych upraw. Kosmetyki marki nadają się dla wegan, ponieważ nie są testowane na zwierzętach. Odżywcze Rose Serum na włosy działa przede wszystkim regenerująco. To zbawienna receptura dla uszkodzonych końcówek, podrażnionej skóry i puszących się włosów.

Różana formuła przywraca równowagę podrażnionej skórze i przynosi ukojenie, a jojoba zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosów.

Różane serum do włosów marki Less Is More należy nakładać na wilgotne włosy i skórę głowy. Jego konsystencja jest opracowana w taki sposób, aby nie trzeba było jej spłukiwać. Serum nie obciąża włosów, nie skleja pasm i nie przyspiesza przetłuszczania, mimo że przypomina lekki olej. Niestety Rose Serum od Less Is More nie można stosować na suche włosy. Poręczną buteleczkę wyposażono w wygodną pipetę, która znacznie podnosi wydajność produktu, choć tak czy inaczej za tę cenę dostajemy niewiele kosmetyku.

Co zachęca do zakupu?

organiczny i prosty skład, różana receptura, bardzo dobre właściwości, lekka formuła, brak możliwości obciążania, poręczne opakowanie, wydajna pipeta

Co zniechęca do kupna?

mała pojemność, wysoka cena, brak możliwości stosowania na suche włosy