Nanoil – Najlepszy olejek do włosów różnego rodzaju

Czasami warto sięgnąć po naturalny i lepiej skomponowany produkt niż po raz kolejny testować serum, którego niedopasowane składniki jedynie pogarszają stan naszych włosów. Jeśli masz problem z dobraniem produktu do swoich potrzeb, wypróbuj olejek do włosów Nanoil.

Przekonaj się, że magiczna moc naturalnych składników to sekret piękna włosów.

Nanoil - najlepszy kosmetyk do pielęgnacji włosów

Olejek do włosów Nanoil, Nanoil Hair Oil

Perfekcyjnie współgrający z włosami. Zawiera najlepiej skomponowane, naturalne oleje bogate m.in. w kwasy omega, dzięki którym upiększa, pielęgnuje, wzmacnia, ochrania i kondycjonuje włosy. Z olejkiem Nanoil możesz odmienić swoje włosy i przyspieszyć ich wzrost już w 30 dni, dzięki sile naturalnych składników. Jedyny taki stworzony w trzech wersjach do włosów o różnej budowie/porowatości:

 • niskoporowatych (bez objętości, trudnych w stylizacji),
 • średnioporowatych (puszących się, osłabionych, matowych),
 • wysokoporowatych (suchych, zniszczonych, rozdwojonych).

Nanoil – wielozadaniowy olejek do włosów, który:

 • aktywizuje cebulki i przyspiesza wzrost włosów,
 • ogranicza nadmierną utratę włosów,
 • dogłębnie regeneruje i wzmacnia od wewnątrz,
 • reguluje procesy zachodzące w skórze głowy,
 • dodaje blasku, miękkości, gładkości, elastyczności,
 • zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia,
 • ochrania włosy przed szkodliwymi czynnikami,
 • skraca czas suszenia i ułatwia stylizację,
 • zapobiega puszeniu się, rozdwajaniu lub elektryzowaniu.

Olejek do włosów Nanoil to bardzo lekki produkt o słomianym kolorze i ujmująco pięknym zapachu. Jego największą zaletą jest fakt, że dba o włosy nie tylko na powierzchni (jak odżywka), ale również wewnątrz. Dzięki składnikom dobranym w takim sposób, żeby odpowiadały określonej budowie włosów, z łatwością wnika w każde z pasm i pielęgnuje od środka. Ważne jest, że można wcierać go również w skórę głowy, gdzie ekspresowo wzmacnia i aktywizuje cebulki m.in. do szybszego wzrostu gęstych, grubych i zdrowych włosów.

Co zawiera Nanoil?

Jak wskazuje nazwa to olejek do włosów, a więc głównymi substancjami w jego składzie są naturalne oleje i masła roślinne. Do stworzenia trzech wersji wykorzystano łącznie 16 najlepszych olejków roślinnych, o najciekawszych właściwościach. Jeden Nanoil to sześć olejków (w wersji do włosów niskoporowatych – 9) połączonych z uwzględnieniem tego, jakich kwasów tłuszczowych potrzebuje konkretny typ włosów. Skład Nanoil wzbogacają dodatkowe substancje kondycjonujące np. jedwab, keratyna, pantenol, składniki pobudzające wzrost włosów (ekstrakty roślinne itp.) oraz filtr UV. Co ważne? Nie zawiera silikonów i parabenów.

Można stosować go na wiele różnych sposobów. Choć zaleca się nakładanie na mokre włosy przed ich umyciem, aby dać olejkowi czas na wchłonięcie się i pozostawić włosy bez uczucia ciężkości i bez sklejania. Olejek do włosów Nanoil to jedyny tego typu produkt, który nadaje się do olejowania włosów i skóry głowy, zupełnie niczym naturalne oleje. Do tego jest łatwo dostępny, bo w każdej chwili można zamówić go online z dostawą do domu. Jeśli szukasz spersonalizowanej pielęgnacji włosów w eleganckim wydaniu, olejek do włosów Nanoil jest właśnie dla Ciebie.

Co zachęca do zakupu?

dopasowanie do różnej budowy włosów, najlepsza kompozycja naturalnych olejków, formuła wolna od silikonów i parabenów, kompleksowe działa na powierzchni i wewnątrz włosów, idealny olej na porost włosów, możliwość olejowania skóry głowy, bardzo dobra wydajność, lekka formuła o pięknym zapachu, która nie obciąża włosów