L’Oreal Paris, Elseve Magiczna Moc Olejków

LOreal Paris Elseve Magiczna Moc Olejkówodbudowujący eliksir do włosów

ok. 30 zł za 100 ml

Serum do włosów ma w swoim składzie (w kolejności):

– silne silikony nierozpuszczalne w wodzie,
– ekstrakt z rumianku pospolitego,
– olej kokosowy,
– olej z nasion słonecznika,
– wyciąg z kwiatu lotosu,
– ekstrakt z kwiatów lnu zwyczajnego,
– wyciąg z kwiatów gardenii tahitańskiej,
– ekstrakt z dzikiej róży,
– olej sojowy.

Eliksir Odbudowujący Magiczna Moc Olejków opracowano, aby przeciwdziałać rozdwojonym końcówkom i odbudowywać uszkodzone pasma. Serum do włosów zniszczonych od L’Oreal Paris to unikalne połączenie 6 olejków kwiatowych z dodatkowymi olejami i składnikami poprawiającymi kondycję włosów. Włosy przechodzą metamorfozę już po pierwszym użyciu i odzyskują zdrowy blask. Produkt zapewnia także kompleksową ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych lub zabiegów fryzjerskich.

Włosy po zastosowaniu serum Elseve łatwiej się rozczesują, nie puszą się i zyskują świeży, kwiatowy zapach.

Serum Magiczna Moc Olejków można stosować zarówno na włosy suche i mokre. Lepiej jednak nakładać go tylko na włosy i omijać skórę głowy, bo może nasilać przetłuszczanie i powodować pojawienie się łupieżu ze względu na zawartość składników komedogennych. Nie należy także nakładać zbyt dużo serum na włosy, ponieważ może obciążać i zlepiać pasma. Formuła olejowego serum do włosów jest na tyle lekka i nietłusta, że nie wymaga spłukiwania. Dozownik w formie pompki, przepiękny zapach i płynna konsystencja uprzyjemnia aplikację. Wydajność jest dobra.

Co zachęca do zakupu?

8 naturalnych składników, unikalna kwiatowa formuła, niska cena, dobra wydajność, przyjemny zapach, konsystencja ułatwiająca aplikację, dozownik w formie pompki

Co zniechęca do kupna?

składniki komedogenne (nierozpuszczalne silikony), możliwość obciążania i przetłuszczania włosów, średnia skuteczność