Kérastase, Densifique Sérum Jeunesse

Kerastase Densifique Serum Jeunesseserum młodości dodające włosom gęstości

ok. 250 zł za 120 ml

Serum do włosów ma w swoim składzie (nie w kolejności):

– molekuła 5% Stemoxydine,
– kompleks Anti-Ox Cellular (wit. A + E, filtr UV, kwas ferulowy),
– ceramidy i polimery teksturyzujące.

Serum do włosów Kérastase Densifique to kosmetyk do pielęgnacji włosów dojrzałych (widocznie przerzedzonych, siwiejących i osłabionych), które potrzebują odpowiedniego odżywienia i regeneracji dla zachowania witalności. Marka określa Densifique Sérum Jeunesse jako pielęgnację wydobywającą cechy młodego wyglądu włosów. Serum do włosów nie tylko odżywia, nawilża i regeneruje, ale również zwiększa objętość fryzury przez uniesienie u nasady i dodanie włosom gęstości. Serum zmiękcza i wygładza włosy, które łatwiej układają się, są bardziej połyskujące i ochrania kolor przed blaknięciem.

Wszystko to za sprawą Stemoxydine wspierającej funkcjonowanie komórek macierzystych we włosach.

Kérastase opracowało lekką formułę serum do włosów; o lekkim zapachu, który łączy w sobie nuty owocowe, z konwalią, różą, hiacyntem, a nawet drzewem sandałowym, piżmem i cedrem. Intensywność i nuta zapachu zmienia się z upływem czasu. Serum można stosować codziennie przez cały rok, aby zabezpieczyć włosy przed wysuszaniem. Nakłada się je na czyste i suche włosy, co ułatwia forma sprayu. Kosmetyk nie wymaga spłukiwania, jednak działanie składników aktywnych aktywuje się dopiero pod wpływem ciepła z suszarki do włosów.

Co zachęca do zakupu?

innowacyjne technologie, sprecyzowane działanie dla określonej grupy odbiorców, skuteczne odmładzanie i ochrona włosów, lekki zapach

Co zniechęca do kupna?

brak naturalnych składników, wysoka cena, konieczność użycia suszarki