Argan Secret, Hair Oil Elixir from Marrakesh

Argan Secret Hair Oil Elixir from Marrakesheliksir do stylizacji włosów

ok. 75 zł za 100 ml

Serum do włosów ma w swoim składzie (w kolejności):

– silikony,
– olej arganowy,
– olej z pestek moreli,
– olej konopny.

Serum do włosów Argan Secret to nie tylko olejek do stylizacji włosów, ale również eliksir leczniczy. Produkt zapewnia nawilżenie, odżywienie i odbudowę włosów suchych i zniszczonych (ze szczególnym uwzględnieniem regeneracji końcówek). Zdecydowanie skraca czas suszenia włosów, ochrania przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury i jednocześnie eliminuje niesforne kosmyki. Regularne stosowanie serum do włosów Hair Oil Elixir from Marrakesh zapewnia jedwabistą miękkość, gładkość i blask włosów, które układają się dużo łatwiej.

Serum do stylizacji włosów Argan Secret sprawdzi się na każdych włosach, które wymagają dogłębnego odżywienia i poprawy ogólnej kondycji.

Serum do włosów Argan Secret można aplikować dowolnie – świetnie sprawdza się jako dogłębna kuracja odżywiająca na wilgotnych włosach, ale można go też wykorzystać na suche włosy do zabezpieczenia i utrwalenia fryzury. Dozownik w formie pompki podnosi wydajność olejowego serum do włosów, które trzeba nakładać w precyzyjnie dobranej ilości. Zbyt dużo kosmetyku może przetłuszczać i obciążać włosy.

Co zachęca do zakupu?

piękny waniliowy zapach, prosty i krótki skład, kompleks olejów roślinnych, kompleksowe działanie, skuteczność, można stosować na suche lub mokre włosy

Co zniechęca do kupna?

silikony na pierwszym miejscu składu, może obciążać nałożony w zbyt dużej ilości