ISO Professional, Pure Gold, Gold Flakes Hair Serum

ISO Professional Gold Flakes Hair Serumserum do włosów z płatkami złota

ok. 1200 zł za 80 ml

Serum do włosów ma w swoim składzie (w kolejności):

– silikony (w tym PDMS),
– płatki 24-karatowego złota,
– masło kakaowe,
– olej arganowy.

Linia kosmetyków Pure Gold od ISO Professional to kompleksowy zestaw odmładzający skórę oraz włosy. Gold Flakes Hair Serum to serum do włosów na bazie oleju arganowego, które wzbogacono o płatki 24-karatowego złota. Złoto przywraca elastyczność tkanek, spowalnia proces utraty kolagenu i zapobiega pojawianiu się oznak starzenia (np. siwizny, łysienia, szorstkości włosów). Serum Pure Gold nadaje włosom miękkości i blasku. Dzięki zawartości oleju arganowego zapewnia nawilżenie, a dodatkowe składniki odpowiadają za pozostałe właściwości lecznicze i pielęgnacyjne np. zapobieganie uszkodzeniom i wypadaniu, wzmacnianie.

Serum do włosów z płatkami złota od ISO Professional nie zawiera składników komedogennych, a więc nie zatyka porów.

Formułę serum dopracowano nie tylko pod względem składu, ale także działania i sposobu aplikacji. Produkt najlepiej nakładać na wilgotne włosy, chociaż nie jest to wymóg konieczny. Potrzeba niewiele płynnego kosmetyku, aby pokryć włosy na całej długości i dodać im blasku przy jednoczesnej regeneracji. Wydajność Gold Flakes Hair Serum jest bardzo dobra. Mimo wszystko proponowana przez producenta cena oscylująca w granicach tysiąca złotych jest zdecydowanie za wysoka.

Co zachęca do zakupu?

skuteczność, luksusowa formuła, czyste złoto w składzie, dodatek masła kakaowego i oleju arganowego, przyjemna konsystencja, funkcjonalne i eleganckie opakowanie, brak właściwości komedogennych

Co zniechęca do kupna?

ogromnie wysoka cena, silikon na początku składu