Aphro Celina, Hair Serum

Aphro Celina Hair Serumserum do włosów przyspieszające porost

ok. 400 zł za 50 ml

Serum do włosów ma w swoim składzie (w kolejności):

– woda,
– gliceryna,
– konserwanty,
– pantenol,
– Isopropyl Cloprostenate (składnik aktywny).

Serum do włosów Aphro Celina to niemiecki kosmetyk, którego formuła została opracowana ze starannością pod kontrolą niemieckiego, rygorystycznego systemu jakości. Hair Serum to naturalna i bezpieczna alternatywa dla rozpowszechnionych preparatów na porost włosów, które opierają się na szkodliwych składnikach. Składniki aktywne Hair Serum zostały przebadane dermatologicznie. Serum do włosów Aphro Celina działa wyłącznie na cebulki włosów pobudzając je do pracy, wzmacniając, wydłużając fazę wzrostu włosa i opóźniając wypadanie.

Włosy stają się widocznie gęstsze, wzmocnione, bardziej elastyczne i dłuższe.

Oprócz składu wolnego od alkoholi, parabenów i sztucznych barwników, niemieckie serum Aphro Celina charakteryzuje bardzo przemyślana formuła. Konsystencja kosmetyku nie jest zbyt lepka i oleista, dlatego nie osadza się na włosach i skórze, a zmywanie jest bezproblemowe. Serum wyposażono w pipetę, co zapewnia przyjemniejszą aplikację i nieznacznie zwiększa wydajność. Do masażu skóry całej głowy wystarcza pół pipety serum. Efekty wzrostu i wzmocnienia włosów widoczne są już po 2 miesiącach, a cała kuracja wystarcza na 4 miesiące regularnego stosowania, co nie jest zadowalającym wynikiem jak na 50-mililitrowe opakowanie.

Co zachęca do zakupu?

wygodna pipeta do dozowania, można stosować także na włosach pod zabiegach chemicznych, konsystencja ułatwiająca aplikację, można stosować miejscowo

Co zniechęca do kupna?

wysoka cena, niewielka pojemność, słaba wydajność